Radošās mākslas Emmys 2020: pilns uzvarētāju saraksts

Sargi; Mandalorietis; Brīnišķīgā Maiseles kundze

HBO; Disney +; Amazon Prime Video



Emmy ceremonija var notikt tikai šajā nedēļas nogalē, taču svinības jau ir sākušās, jo radošās mākslas Emmy balvas atklāšana notiks dienas pirms 20. septembra ceremonijas.

Sākot ar dokumentālajām kategorijām un beidzot ar realitātes programmēšanu un vēl daudz ko citu, šajā radošajā mākslas jomā netrūkst atzinības. Tālāk mēs apkopojam pilnu šī gada radošās mākslas Emmy uzvarētāju sarakstu.

Queer Eye filmēja Netflix

Queer Eye (Kredīts: Netflix)

Pirmdien, 14. septembrī

Izcila dokumentālā vai dokumentālā literatūra

Apollo (HBO) - UZVARĒTĀJS
Beastie Boys stāsts (Apple TV+)
Kļūstot (Netflix)
Lielais Hack (Netflix)
Lorelas kanjons: vieta laikā (EPIX)

Izcila mitināta Nonfiction Series vai Special



Komiķi automašīnās kafijas iegūšanā (Netflix)
Lea Remini: Scientoloģija un sekas (A&E) - UZVARĒTĀJS
Ugly Delicious (Netflix)
VICE (Laiks izrādei)
Pasaule Saskaņā ar Džefu Goldblūmu (Disney +)

Izcila īsās formas literatūras vai realitātes sērija

Starp ainām - Dienas šovs (Comedy Central)
Pilna fronte ar Samantas Bites dāvanām: pandēmijas video dienasgrāmatas (TBS)
National Geographic prezentē: radot kosmosu: iespējamās pasaules (National Geographic) - UZVARĒTĀJS
Poza: identitāte, ģimene, kopiena (FX tīkli)
RuPaul dragreiss no skapja (VH1)

Izcila strukturētās realitātes programma

Antikvariāts Roadshow (PBS)
Mīlestība ir akla (Netflix)
Queer Eye (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Haizivju tvertne (ABC)
Ļoti Brady renovācija (HGTV)

Izcila casting realitātes programma



Tāds ir piedzimis (A&E)
Mīlestība ir akla (Netflix)
Queer Eye (Netflix)
RuPaul dragreiss (VH1) - UZVARĒTĀJS
Balss (NBC)

Izcila kinematogrāfija Nonfiction programmai

Amerikas rūpnīca (Netflix)
Apollo 11 (CNN)
Kļūstot (Netflix)
Ala (National Geographic) - UZVARĒTĀJS
Ēnu jūra (National Geographic)
Serengeti (Atdzimšana)

Dzīve zem nulles National Geographic

Dzīve zem nulles (Kredīts: BBC Worldwide)

Izcila kinematogrāfija realitātes programmai

Uzmundrināt , Rezultāts nulle (Netflix)
Dzīve zem nulles , Sērijas pamatdarbs (National Geographic) - UZVARĒTĀJS
Queer Eye , Mēs atrodamies Japānā!: Japāņu svētki (Netflix)
RuPaul dragreiss , Sērijas virsbūve (VH1)
Pārdzīvojušais , Sērijas pamatdarbs (CBS)

Izcila režija dokumentālajā/Nonfiction programmā



Amerikas rūpnīca (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Apollo 11 (CNN)
Kļūstot (Netflix)
Ala (National Geographic)
Pēdējā deja , 7. sērija (ESPN)
Tīģera karalis: slepkavība, haoss un ārprāts , Personības kults (Netflix)

Izcila režija realitātes programmai

Uzmundrināt , Deitona (Netflix) - UZVARĒTĀJS
LEGO meistari , Mega City Block (FOX)
Queer Eye , Atspējots, bet ne īsti (Netflix)
RuPaul dragreiss , Es esmu tas kuce (VH1)
Labākais šefpavārs , Džonatana zelta standarts (Bravo)

Izcila mūzikas kompozīcija dokumentālajam seriālam vai īpašam (oriģināls dramatiskais rezultāts)

Kļūstot (Netflix)
Mājas , Meina (Apple TV+)
McMillion $, 1. sērija (HBO)
Tīģera karalis: slepkavība, haoss un ārprāts, Nav jūsu vidējais Džo (Netflix)
Kāpēc mēs ienīstam , Rīki un taktika (atklāšanas kanāls) - UZVARĒTĀJS

Izcilais stāstītājs

Kareem Abdul-Jabbar, Melnie patrioti: revolūcijas varoņi (Vēsture)
Chiwetel Ejiofor, Ziloņu karaliene (Apple TV+)
Andžela Baseta, Iztēlošanās stāsts , Laimīgākā vieta uz Zemes (Disney+)
Lupita Nyong'o, Serengeti , Destiny (atklāšanas kanāls)
Deivids Attenboro, Septiņas pasaules, viena planēta , Antarktīda (BBC America) - UZVARĒTĀJS

Izcila attēlu rediģēšana Nonfiction programmai

Amerikas rūpnīca (Netflix)
Apollo 11 (CNN) - UZVARĒTĀJS
Beastie Boys stāsts (Apple TV+)
Pēdējā deja , 1. sērija (ESPN)
McMillion $ , 3. sērija (HBO)
Tīģera karalis: slepkavība, haoss un ārprāts , Personības kults (Netflix)

Uzmundriniet 1. sezonu Netflix

Uzmundrināt (Kredīts: Netflix)

Izcila attēlu rediģēšana strukturētas realitātes vai sacensību programmai

LEGO meistari , Mega City Block (FOX)
Queer Eye , Atspējots, bet ne īsti (Netflix)
RuPaul dragreiss , Es esmu tas kuce (VH1) - UZVARĒTĀJS
Pārdzīvojušais , Tā ir kā izdzīvojušo ekonomika (CBS)
Labākais šefpavārs , Džonatana zelta standarts (Bravo)

Izcila attēlu rediģēšana nestrukturētas realitātes programmai

Uzmundrināt , Dieva svētītā Teksasa (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Nāvējošākais loms , Aukstā kara sāncenši (Discovery Channel)
Dzīve zem nulles , Jaunā pasaule (National Geographic)
RuPaul dragreiss: nepiespiests , Bumbas bumba (VH1)

Izcila skaņas rediģēšana Nonfiction vai realitātes programmai (viena vai vairākas kameras)

Apollo 11 (CNN) - UZVARĒTĀJS
Beastie Boys stāsts (Apple TV+)
Uzmundrināt , Deitona (Netflix)
Lorelas kanjons: vieta laikā (EPIX)
McMillion $ , 1. sērija (HBO)
Tīģera karalis: slepkavība, haoss un ārprāts , Personības kults (Netflix)

Izcila skaņas sajaukšana Nonfiction vai realitātes programmai (viena vai vairākas kameras)

Apollo 11 (CNN) - UZVARĒTĀJS
Beastie Boys stāsts (Apple TV+)
Uzmundrināt , Deitona (Netflix)
Lorelas kanjons: vieta laikā (EPIX)
RuPaul dragreiss , Es esmu tas kuce (VH1)
Tīģera karalis: slepkavība, haoss un ārprāts , Cēlā lieta, ko darīt (Netflix)

Izcila rakstīšana Nonfiction programmai

Beastie Boys stāsts (Apple TV+)
Ala (National Geographic)
Grāmatu cirks (Netflix)
Nelietojiet F ** k ar kaķiem: medīt interneta slepkavu , Tīkla slēgšana (Netflix) - UZVARĒTĀJS
McMillion $ , 1. sērija (HBO)

Pagājušajā nedēļā šovakar kopā ar Džonu Oliveru

Pagājušajā nedēļā šovakar kopā ar Džonu Oliveru (Kredīts: HBO)

Otrdien, 15. septembrī

Izcila īsu formu šķirņu sērija

Mājās kopā ar Samantu Biti (TBS)
Starp divām papardēm ar Zaku Galifianakisu: Filma, Sorta Uncut Interviews (Netflix)
Koplietošanas karaoke: sērija (Apple TV+) - UZVARĒTĀJS
Džimija Kimmela karantīnas minilogi (YouTube / JimmyKimmelLive)
Randija varavīksnes šovs (Youtube)

Izcila šķirņu skiču sērija

Melnās dāmas skiču šovs (HBO)
Piedzērusies vēsture (Comedy Central)
Sestdienas vakara tiešraide (NBC) - UZVARĒTĀJS

Izcila dažādība (tiešraide)

77. ikgadējā Zelta globusa balva (NBC)
Tiešraide studijas auditorijas priekšā: viss ģimenē un labi laiki (ABC) - UZVARĒTĀJS
Oskars (ABC)
Super Bowl LIV puslaika šovs galvenajās lomās Dženifera Lopesa un Šakira (FOX)
73. ikgadējā Tonija balva (CBS)

Izcila mūsdienu frizūra dažādām programmām, literatūrai vai realitātei

Mūzikas svētki no Coco (Disney +)
Dejo ar zvaigznēm 280. sērija (ABC)
Oskars (ABC)
RuPaul dragreiss , Es esmu tas kuce (VH1) - UZVARĒTĀJS
Balss , Top 10 (NBC)

Izcils mūsdienu grims daudzveidībai, literatūrai vai realitātes programmai (neprostētisks)

Dejo ar zvaigznēm , Disneja nakts (ABC)
Mazā nāriņa tiešraidē! (ABC)
Oskars (ABC)
RuPaul dragreiss , Es esmu tas kuce (VH1) - UZVARĒTĀJS
Balss , Top 10 (NBC)

Izcili tērpi dažādām programmām, literatūrai vai realitātes programmai

Dejo ar zvaigznēm , Helovīna nakts (ABC)
Piedzērusies vēsture , Slava (Comedy Central)
Masku dziedātājs , Sezonas sākuma maska: A grupa (FOX)-UZVARĒTĀJS
RuPaul dragreiss , Es esmu šī kuce / Kostīmi: RuPaul's Costumes (VH1)
Sestdienas vakara tiešraide , Vadītājs: Edijs Mērfijs (NBC)

Masku dziedātājs 3. sezona T-Rex

Masku dziedātājs (Kredīts: Michael Becker / FOX)

Izcila režija dažādām sērijām

Melnās dāmas skiču šovs , Dzimis naktī, bet ne pēdējā naktī (HBO)
Dienas šovs ar Trevoru Noā , Dr Fauci atbild uz Trevora jautājumiem par koronavīrusu (Comedy Central)
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , 629. sērija (HBO)
Vēlā izrāde ar Stīvenu Kolbertu , Tiešraide; Kriss Kristijs; Nataniels Ratelifs (CBS)
Sestdienas vakara tiešraide , Vadītājs: Edijs Mērfijs (NBC) - UZVARĒTĀJS
Tifānija Hadiša uzdāvina: viņi ir gatavi , Liesmas Monro (Netflix)

Izcila apgaismojuma konstrukcija/apgaismojuma virziens dažādām īpašībām

62. Grammy balvas (CBS)
Kenedija centrs apbalvo (CBS)
Oskars (ABC)
Super Bowl LIV puslaika šovs galvenajās lomās Dženifera Lopesa un Šakira (FOX) - UZVARĒTĀJS
73. ikgadējā Tonija balva (CBS)

Izcils mūzikas virziens

Kenedija centrs apbalvo (CBS) - UZVARĒTĀJS
Let's Go Crazy: The Grammy Salute To Prince (CBS)
Oskars (ABC)
Sestdienas vakara tiešraide , SNL mājās #1 (NBC)
Super Bowl LIV puslaika šovs galvenajās lomās Dženifera Lopesa un Šakira (FOX)

Skatīt arī

'Outlander', 'Yellowstone' un citas izrādes konsekventi ieskauj Emmys

Arī pelnījis Televīzijas akadēmijas atzinību: 'Labāk zvaniet Saulam Rhea Seehorn un FX' Pose '.

Izcila attēlu rediģēšana šķirņu programmēšanai

Dienas šovs ar Trevoru Noā , Trampa koronavīrusa uzruna (iekļauti Bloopers) un Trevora publikas cieņas dziesma (Comedy Central)
Deivs Čapelle: Sticks & Stones (Netflix)
Deivs Čapelle: Kenedija centra Marka Tvena balva par amerikāņu humoru (PBS)
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , Ēd šitā Bobs! (segments) (HBO) - UZVARĒTĀJS
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , The Journey of What John: 2. nodaļa (segments) (HBO)

Izcils ražošanas dizains dažādām, realitātes vai sacensību sērijām

Mājās ar Eimiju Sedaris , Izklaide brīvā dabā (ceļošana)
Piedzērusies vēsture , Sliktas asinis (Comedy Central)
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , 629. sērija (HBO)
Queer Eye , Mēs atrodamies Japānā!: Ideālā sieviete (Netflix)
Sestdienas vakara tiešraide , Vadītājs: Edijs Mērfijs, Vadītājs: Džons Mulanijs (NBC) - UZVARĒTĀJS

Izcils ražošanas dizains īpašam šķirnei

77. ikgadējā Zelta globusa balva (NBC)
62. Grammy balvas (CBS)
Mazā nāriņa tiešraidē! (ABC)
Tiešraide studijas auditorijas priekšā: viss ģimenē un labi laiki (ABC)
Oskars (ABC) - UZVARĒTĀJS

Oskars

Oskars (kredīts: Kevin Winter/Getty Images)

Izcila skaņas sajaukšana dažādām sērijām vai īpašiem

Dienas šovs ar Trevoru Noā , Džesija Reiza (Comedy Central)
Deivs Čapelle: Sticks & Stones (Netflix)
62. Grammy balvas (CBS)
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , 629. sērija (HBO)
Oskars (ABC) - UZVARĒTĀJS

Izcils tehniskais virziens, kameras darbs, video vadība sērijai

Ierobežojiet savu entuziasmu , The Spite Store (HBO)
Džimijs Kimmels tiešraidē! , Džimijs Kimmels dzīvo Bruklinā - Džons Stjuarts, Benedikts Kamberbačs, Kellija Ripa un mūzika no Deivida Bērna (ABC)
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , 629. sērija (HBO) - UZVARĒTĀJS
Sestdienas vakara tiešraide , Vadītājs: Vudijs Harelsons (NBC)
Balss , Tiešraides fināls (NBC)

Izcila tehniskā virzība, kameras darbs, video vadība īpašam

Amerikas mūzikas balvas 2019 (ABC)
Deivs Čapelle: Sticks & Stones (Netflix)
Mazā nāriņa tiešraidē! (ABC)
Tiešraide studijas auditorijas priekšā: viss ģimenē un labi laiki (ABC) - UZVARĒTĀJS

TV sērijas, kas 2020. gadā varētu iegūt šo Emmy nominantu zeltuSkatīt arī

TV sērijas, kas 2020. gadā varētu iegūt šo Emmy nominantu zeltu

Mēs izceļam dažas satriecošas izvēles, sākot no dažādām sargu daļām un beidzot ar vainaga postošo Aberfanu.

Oskars (ABC)

Izcila rakstīšana dažādām sērijām

Dienas šovs ar Trevoru Noā (Comedy Central)
Pilns frontāls ar Samantu Bišu (TBS)
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru (HBO) - UZVARĒTĀJS
Vēlā nakts kopā ar Setu Meijersu (NBC)
Vēlā izrāde ar Stīvenu Kolbertu (CBS)

Trešdien, 16. septembrī

Izcila kinematogrāfija ierobežotai sērijai vai filmai

Aizstāvot Jēkabu , Pēc (Apple TV+)
Devs , 7. sērija (FX Networks)
Sižets pret Ameriku a, 1. daļa (HBO)
Sargi , Mazās bailes no zibens (HBO)
Sargi , Šī ārkārtas būtne (HBO) - UZVARĒTĀJS

Izcila kinematogrāfija vairāku kameru sērijai

Bobs Sirdis Abishola , Saldējums brokastīs (CBS)
Ģimenes atkalapvienošanās , Atceries Melno Elvisu? (Netflix)
Rančo , Tā nav mana vaina (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Vils un Greisa , Nejauši uz cūkdelfīna (NBC)

Watchmen 1. sezona HBO Regina King

Sargi (Kredīts: HBO)

Izcila kinematogrāfija vienas kameras sērijai (pusstunda)

F *** pasaules gals , 2. sērija (Netflix)
Atgriešanās mājās , Milzis (galvenais video)
Nedrošs , Lowkey Happy (HBO)
Nedrošs , Lowkey Lost (HBO)
Mandalorietis , 7. nodaļa: Izrēķināšana (Disney+) - UZVARĒTĀJS

Izcila mūsdienu frizūra

melns , Matu diena (ABC) - UZVARĒTĀJS
Greisa un Frenkijs , Smiekli (Netflix)
Kalpones pasaka , Meļi (hulu)
Politiķis , Pilots (Netflix)
Šita līcis , Laimīgas beigas (Pop TV)
Tie esam mēs , Svešinieki: otrā daļa (NBC)

Izcili fantāzijas/zinātniskās fantastikas kostīmi

Karnevāla rinda , Aisling (galvenais video)
Kalpones pasaka , Mājsaimniecība (hulu)
Mandalorietis , 3. nodaļa: Grēks (Disney+)
Sargi , Ir vasara, un mēs beidzam ledus (HBO) - UZVARĒTĀJS
Westworld , Jo dominē (HBO)

2020. gada Emmy prognozes ierobežotām sērijām un filmām: Mets RoussSkatīt arī

2020. gada Emmy prognozes ierobežotam seriālam un filmām: Metsa Rusa izvēle

Kritiķis arī norāda uz pretendentiem, kurus viņš vēlētos samazināt.

Izcila vairāku kameru attēlu rediģēšana komēdiju sērijai

Konneri , Slappy Holidays (ABC)
Vienu dienu , Robežas (Pop TV) - UZVARĒTĀJS
Vils un Greisa , Mēs mīlam Lūsiju (NBC)
Vils un Greisa , Kāda izgāztuve (NBC)

Izcili laika tērpi

Kronis , Kri De Kūrs (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Holivuda , Holivudas beigas (Netflix)
Brīnišķīgā Maiseles kundze , Tā ir komēdija vai kāposti (galvenais video)
Amerikas kundze , Šērlija (FX Networks)
Pozēt , Darbība (FX Networks)

Izcila perioda aplauzums un/vai rakstzīmju aplauzums (bez protezēšanas)

Amerikāņu šausmu stāsts: 1984 , Lēdija baltā (FX Networks)
Holivuda , Likumpārkāpēji (Netflix)
Brīnišķīgā Maiseles kundze , Tā ir komēdija vai kāposti (galvenais video) - UZVARĒTĀJS
Pozēt , Darbība (FX Networks)
Zvaigžņu ceļš: Pikards , Stardust City Rag (CBS pilna piekļuve)

Reičela Brosnahana Brīnumainā Maiselas kundze

Brīnišķīgā Maiseles kundze (Kredīts: Amazon Prime Video)

Izcils ražošanas dizains mūsdienu stāstījuma programmai (viena stunda vai filma)

Lieli mazi meli , Ko viņi ir izdarījuši ?, Sliktā māte, es gribu zināt (HBO)
Kalpones pasaka , Mājsaimniecība (Hulu) - UZVARĒTĀJS
Ievas nogalināšana , Vai jūs esat no Pinner? (BBC America)
Rīta šovs , Dvēseles tumšajā naktī vienmēr ir 3:30 no rīta (Apple TV+)
Ozark , Kara laiks (Netflix)
Mantošana , Tas nav asarām (HBO)

Izcils ražošanas dizains stāstījuma programmai (pusstunda)

GLOW , Uz augšu, uz augšu, uz augšu (Netflix)
Mandalorietis , 1. nodaļa: Mandalorietis (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Kosmosa spēki , SĀKŠANA (Netflix)
Ko mēs darām ēnās , Augšāmcelšanās, sadarbība, raganas (FX Networks)
Vils un Greisa , Mēs mīlam Lūsiju (NBC)

Izcils protēžu grims sērijai, ierobežotai sērijai, filmai vai īpašam

Amerikāņu šausmu stāsts: 1984 , True Killers (FX Networks)
Holivuda , Pārlēkt (Netflix)
Mandalorietis , 6. nodaļa: Ieslodzītais (Disney+)
Pozēt , Mīlestībai šodien vajadzīga mīlestība (FX Networks)
Zvaigžņu ceļš: Pikards , Absolute Godor (CBS All Access) - UZVARĒTĀJS
Westworld , Krīzes teorija (HBO)

Emmys 2020: 23 Pirmoreiz nominētie aktieru kategorijāsSkatīt arī

Emmys 2020: 23 Pirmoreiz nominētie aktieru kategorijās

Šeit ir iesācēji, sākot no vairākiem apbalvojumiem par pēctecību un beidzot ar izciliem jauniem šoviem Euphoria un Watchmen.

Izcila vienas kameras attēlu rediģēšana drāmas sērijai

Mandalorietis , 2. nodaļa: Bērns (Disney+)
Mandalorietis , 4. nodaļa: Svētnīca (Disney+)
Mandalorietis , 8. nodaļa: Izpirkšana (Disney+)
Ozark , Fire Pink (Netflix)
Ozark , Kara laiks (Netflix)
Svešas lietas , Astotā nodaļa: Starcourt kauja (Netflix)
Mantošana , DC (HBO)
Mantošana , Tas nav asarām (HBO) - UZVARĒTĀJS

Lieliska vienas kameras attēlu rediģēšana ierobežotai sērijai vai filmai

El Camino: slikta filma (Netflix)
Amerikas kundze , Phyllis (FX Networks)
Sargi , Dievs ieiet Abarā (HBO) - UZVARĒTĀJS
Sargi , Ir vasara, un mums beidzas ledus (HBO)
Sargi , Šī neparastā būtne (HBO)

Izcila skaņas rediģēšana komēdijas vai drāmas sērijai (viena stunda)

Labāk piezvani Saulam , Bagmens (AMC)
Zēni , Spēles nosaukums (galvenais video)
Kronis , Aberfans (Netflix)
Zvaigžņu ceļš: Pikards , Et In Arcadia Ego: 2. daļa (CBS pilna piekļuve)
Svešas lietas , Astotā nodaļa: Starcourt kauja (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Westworld , Jo dominē (HBO)

Svešās lietas 3. sezona

Svešas lietas (Kredīts: Netflix)

Izcila skaņas rediģēšana komēdijas vai drāmas sērijai (pusstunda)

GLOW , The Libertines (Netflix)
Mandalorietis , 1. nodaļa: Mandalorietis (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Silikona ieleja , Iziešanas notikums (HBO)
Kosmosa spēki , SĀKŠANA (Netflix)
Ko mēs darām ēnās , Atgriešanās (FX Networks)

Izcils skaņas miksējums komēdijas vai drāmas sērijai (pusstunda) un animācijai

Mandalorietis , 2. nodaļa: Bērns (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Mūsdienu ģimene , Fināla 1. daļa (ABC)
Rančo , Fadeaway (Netflix)
Šita līcis , Laimīgas beigas (Pop TV)
Kosmosa spēki , Ietaupiet EPSILON 6! (Netflix)

Izcila skaņas sajaukšana ierobežotai sērijai vai filmai

Amerikāņu šausmu stāsts: 1984 , Nometne Redvuda (FX Networks)
Devs , 3. sērija (FX Networks)
El Camino: slikta filma (Netflix)
Holivuda , Urrā Holivudai (Netflix)
Sargi , Šī ārkārtas būtne (HBO) - UZVARĒTĀJS

Emmys 2020: Tonijs Šalobs, D.Skatīt arī

Emmys 2020: Tonijs Šalhoubs, D'Arcy Carden un citas zvaigznes reaģē uz viņu nominācijām

Turklāt Hjū Džekmens, Edijs Mērfijs un citi nominētie tiek atzīti par atpazīstamiem.

Izcili vizuālie efekti

Pazudis Kosmosā , Deviņdesmit septiņi (Netflix)
Mandalorietis , 2. nodaļa: Bērns (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Svešas lietas , Astotā nodaļa: Starcourt kauja (Netflix)
Sargi , Skatiet, kā viņi lido (HBO)
Westworld , Krīzes teorija (HBO)

Izcili vizuālie efekti atbalsta lomā

Devs , 8. sērija (FX Networks)
Kalpones pasaka , Mājsaimniecība (hulu)
Pasakas no cilpas , Cilpa (galvenais video)
Toma Klensija Džeks Raiens , Spēkavīrs (galvenais video)
Vikingi , Labākie plāni (VĒSTURE) - UZVARĒTĀJS

Ceturtdien, 17. septembrī

Izcila interaktīvā atvasinātā programma

Dzīves rokasgrāmata (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Ārsts Kas: Bēguļojošais (BBC America)

Izcila oriģināla interaktīvā programma

Netīrās patiesības VR pieredze (Oculus) - UZVARĒTĀJS
Notre Dame atjaunošana (Acis)
Kad palikām mājās (Acis)

labāk zvani saul rhea seehorn

Labāk piezvani Saulam (Kredīts: Gregs Lūiss/AMC/Sony Pictures Television)

Izcila animācijas programma īsā formā

Forks uzdod jautājumu: Kas ir mīlestība? (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Robots Vistas , Ziemassvētku vecīša mironis (brīdinājums par spoileri) Īpašs slepkavības gadījums (pieaugušo peldēšana)
Stīvena Visuma nākotne , Fragmenti (karikatūru tīkls)

Izcils īsās formas komēdijas vai drāmas seriāls

Labāk zvaniet Saula darbinieku apmācībai: juridiskā ētika ar Kimu Veksleri (AMC.com) - UZVARĒTĀJS
Labā vieta dāvina: izvēle (NBC)
Bīstamākā spēle (Viņi)
Reno 911! (Viņi)
Star Trek: īsi pārgājieni (CBS pilna piekļuve

Izcils aktieris īsās formas komēdijā vai drāmas seriālā

Lorenss Fišbērns kā leitnants Stīvens Poinsijs, #FreeRayshawn (Quibi) - UZVARĒTĀJS
Stefans Džeimss kā Rayshawn, #FreeRayshawn (Viņi)
Christoph Waltz kā Miles Sellers, Bīstamākā spēle (Viņi)
Mamoudou Athie kā Džeroms, Ak, Džeroms, nē (kūka) (FX tīkli)
Korijs Hokinss kā Pols, Izdzīvot (Viņi)

KritiķisSkatīt arī

Kritiķa piezīmju grāmatiņa: daudzveidība, pārsteigumi un līderi Emmy nominācijās

Turklāt agrīnas prognozes un daudz kas cits.

Izcila aktrise īsās formas komēdijā vai drāmas seriālā

Anna Kendrika kā Kodija, Manekens (Viņi)
Kaitlin Olson kā kriketa Melfi, Apgriezts (Viņi)
Jasmīna Kefasa Džounsa kā Taiša, #FreeRayshawn (Quibi) - UZVARĒTĀJS
Rain Valdez kā Belle Jonas, Skuvekļa mēle (Youtube)
Kerija Kennija-Sudraba kā Trudija Vīgela vietniece, Reno 911! (Viņi)

Izcila aktieru atlase komēdijseriālam

Ierobežojiet savu entuziasmu (HBO)
Miris man (Netflix)
Nedrošs (HBO)
Brīnišķīgā Maiseles kundze (Galvenais video)
Šita līcis (Pop TV) - UZVARĒTĀJS
Ko mēs darām ēnās (FX tīkli)

Izcila aktieru atlase drāmas sērijai

Lieli mazi meli (HBO)
Kronis (Netflix)
Kalpones pasaka (Augšup)
Ievas nogalināšana (BBC America)
Ozark (Netflix
Mantošana (HBO) - UZVARĒTĀJS

Sūdi

Šita līcis (Kredīts: Pop TV)

Izcila rakstzīmju balss pārraides veiktspēja

Maija Rūdolfa kā Konija, hormonu monstre, Liela mute , Kā iegūt orgasmu (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Leslijs Odoms, jaunākais, kā Ouens, Centrālais parks , Pirmā sērija (Apple TV+)
Wanda Sykes kā Gladys, Crank Yankers , Bobijs Brauns, Wanda Sykes un Ketija Grifina (Comedy Central)
Taika Waititi kā IG-11, Mandalorietis , 8. nodaļa: Izpirkšana (Disney+)
Nensija Kārtraita kā Barts Simpsons, Nelsons, Ralfs, Tods, Simpsoni , Labāk Ned (FOX)
Henks Azārija kā profesors Frinks, Moe, galvenais Viggums, Karls, Kletuss, Kirks, jūras kapteinis, Simpsoni , Frinkcoin (FOX)

Izcila scenāriju programmēšanas horeogrāfija (Jurija balva)

Zoey ārkārtas atskaņošanas saraksts , Routines: All I Do is Win, I'm Got the Music in Me and Crazy (NBC) - WINNER

Izcili individuālie sasniegumi animācijā (Jurija balva)

Arčers , Ceļojums (FX Networks) - vadošajam fona māksliniekam Džillam Diksoksornam - UZVARĒTĀJS
Kosmoss: iespējamās pasaules , Vavilovs (National Geographic) - varoņu animatoram Danam Makenzijam - UZVARĒTĀJS
Genndija Tartakovska Primal , Šķēps un ilknis (pieaugušo peldēšana) - scenāriju māksliniekam Genndijam Tartakovskim - UZVARĒTĀJS
Genndija Tartakovska Primal , Šķēps un ilknis (pieaugušo peldēšana) - mākslas direktoram Skotam Vilsam - UZVARĒTĀJS
Genndija Tartakovska Primal , Auksta nāve (pieaugušo peldēšana) - rakstzīmju dizaineram Stīvenam Destefano - UZVARĒTĀJS

Kā darbojas Emmy nominēšanas un balsošanas process?Skatīt arī

Kā darbojas Emmy nominēšanas un balsošanas process?

Nav vēlēšanu koledžas, nav ģeneralizācijas un superdelegātu, taču process joprojām var šķist sarežģīts!

Izcilas inovācijas interaktīvajā programmēšanā (Jurija balva)

Radīt kopā (YouTube) - UZVARĒTĀJS
Līnija (Oculus) - UZVARĒTĀJS

Izcils kustību dizains (Jurija balva)

Bila smadzenēs: Bila Geitsa dekodēšana (Netflix) - UZVARĒTĀJS

Izcila mūzikas kompozīcija ierobežotai sērijai, filmai vai īpašam (oriģināls dramatiskais rezultāts)

Holivuda , Urrā Holivudai: 2. daļa (Netflix)
Visur mazi ugunsgrēki , Zirnekļa tīkls (Hulu)
Amerikas kundze , Reigans (FX Networks)
Neparasti , 1. daļa (Netflix)
Sargi , Ir vasara un mums beidzas ledus (HBO) - UZVARĒTĀJS

Sargi Dons Džonsons

Sargi (Kredīts: HBO)

Izcila mūzikas uzraudzība

Labāk piezvani Saulam , Puisis šim (AMC)
Eiforija , Un sāliet zemi aiz jums (HBO)
Nedrošs , Lowkey Movin ’On (HBO)
Ievas nogalināšana , Sapulcēs ir cepumi (BBC America)
Brīnišķīgā Maiseles kundze , Tā ir komēdija vai kāposti (galvenais video) - UZVARĒTĀJS
Svešas lietas , Trešā nodaļa: Pazudušā glābēja gadījums (Netflix)
Sargi , Šī neparastā būtne (HBO)

Izcila oriģinālā galvenā nosaukuma tēmas mūzika

Karnevāla rinda (Galvenais video)
Aizstāvot Jēkabu (Apple TV+)
Holivuda (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Neparasti (Netflix)
Kāpēc mēs ienīstam (Atklāšanas kanāls)
Vu-Tangs: amerikāņu sāga (Augšup)

Izcila oriģinālā mūzika un vārdi

Melnais krusttēvs • Dziesmas nosaukums: Vēstule manam krusttēvam (Netflix)
Eiforija , Un sāliet zemi aiz jums / Dziesmas nosaukums: Visi mums (HBO) - UZVARĒTĀJS
Pagājušajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru , 629. sērija / Dziesmas nosaukums: Eat Sh! T, Bob (HBO)
Visur mazi ugunsgrēki , Atrodiet veidu / Dziesmas nosaukums: Veidojiet to (Hulu)
Brīnišķīgā Maiseles kundze , Strike Up the Band / Dziesmas nosaukums: One Less Angel (Prime Video)
Tie esam mēs , Svešinieki / Dziesmas nosaukums: Iegaumēts (NBC)
Sargi , Šī neparastā būtne / Dziesmas nosaukums: Veids, kā tas bija (HBO)

2020. gada Skatīt arī

2020. gada 'Emmy' nominācijas: 10 sarūgtinājumi un aizraujoši pārsteigumi

No Kaitlinas Deveras aizmirstās “Neticamās” lomas līdz “The Mandalorian” aizraujošajai iekļaušanai.

Izcila triku koordinācija komēdijai vai variāciju programmai

Ballers (HBO)
Bruklinas deviņi deviņi (NBC)
Henrijs Bīstams (Nickelodeon)
Nekaunīgs (Showtime) - UZVARĒTĀJS
Kosmosa spēki (Netflix)

Sestdien, 19. septembrī

Izcila animācijas programma

Liela mute (Netflix)
Boba burgeri (Lapsa)
BoJack Horseman (Netflix)
Riks un Mortijs (Pieaugušo peldēšana) - UZVARĒTĀJS
Simpsoni (Lapsa)

Izcila apraide ierobežotai sērijai, filmai vai īpašam

Amerikas kundze (FX tīkli)
Normāli Cilvēki (Augšup)
Neticami (Netflix)
Neparasti (Netflix)
Sargi (HBO) - UZVARĒTĀJS

Izcils viesaktieris komēdijseriālā

Ādams Šoferis, Sestdienas vakara tiešraide (NBC)
Lūks Kirbijs kā Lenijs Brūss, Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video)
Edijs Mērfijs, Sestdienas vakara tiešraide (NBC) - UZVARĒTĀJS
Dev Patel, Mūsdienu mīlestība (Amazon Prime Video)
Breds Pits, Sestdienas vakara tiešraide (NBC)
Freds Vilards, Mūsdienu ģimene (ABC)

Izcili nopelni dokumentālo filmu veidošanā

Ala (National Geographic) - UZVARĒTĀJS
Dzenoties pēc Mēness (PBS)
Mēness gaismas sonāte: kurlums trīs kustībās (HBO)
Viena bērna tauta (PBS)

Izcils realitātes vai sacensību programmas saimnieks

Niks Ofermans un Eimija Pīlere, Izgatavošana (NBC)
Nicole Byer, Pavirši! (Netflix)
Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France, Antoni Porowski, Jonathan Van Ness, Queer Eye (Netflix)
RuPaul, RuPaul dragreiss (VH1) - UZVARĒTĀJS
Barbara Korkorana, Marks Kubans, Lori Greinere, Deimonds Džons, Roberts Herjavecs, Kevins O’Līrijs, Haizivju tvertne (ABC)
Padma Lakšmi, Toms Kolicio, Labākais šefpavārs (Bravo)

Izcila skaņas rediģēšana ierobežotai sērijai, filmai vai īpašam

Amerikāņu šausmu stāsts: 1984 (FX tīkli)
Katrīna Lielā (HBO)
Devs (FX tīkli)
El Camino: slikta filma (Netflix)
Sargi (HBO) - UZVARĒTĀJS

Izcils mūsdienu grims (bez protezēšanas)

Lieli mazi meli (HBO)
Eiforija (HBO) - UZVARĒTĀJS
Kalpones pasaka (Augšup)
Ozark (Netflix)
Politiķis (Netflix)
Šita līcis (Pop TV)

Izcili mūsdienu tērpi

Melns (ABC)
Eiforija (HBO)
Greisa un Frenkijs (Netflix)
Ievas nogalināšana (BBC America)
Politiķis (Netflix)
Šita līcis (Pop TV) - UZVARĒTĀJS
Neparasti (Netflix)

Izcils laika posms un/vai rakstzīmju frizūra

Kronis (Netflix)
Holivuda (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video)
Pozēt (FX tīkli)
Zvaigžņu ceļš: Pikards (CBS pilna piekļuve)

Izcila dažādība (iepriekš ierakstīts)

Deivs Čapelle: Kenedija centra Marka Tvena balva par amerikāņu humoru (PBS)
Deivs Čapelle: Sticks & Stones (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Hanna Gadsbija: Duglass (Netflix)
Džerijs Seinfelds: 23 stundas līdz nogalināšanai (Netflix)
Džons Mulanijs un The Sack Lunch Bunch (Netflix)
Tifānija Hadiša: Melnais Mitzva (Netflix)

Izcila mūzikas kompozīcija sērijai (oriģināls dramatiskais rezultāts)

Kronis (Netflix)
Eiforija (HBO)
Mandalorietis (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Ozark (Netflix)
Mantošana (HBO)

Izcila horeogrāfija dažādības vai realitātes programmēšanai

Oskars (ABC)
Savage X Fenty šovs (Amazon Prime Video)
Tātad jūs domājat, ka varat dejot (FOX) - UZVARĒTĀJS
Deju pasaule (NBC)

Izcils galvenā nosaukuma dizains

Anotācija: Dizaina māksla (Netflix)
Karnevāla rinda (Amazon Prime Video)
Hārlemas krusttēvs (EPIX) - UZVARĒTĀJS
Rīta šovs (Apple TV+)
Politiķis (Netflix)
Sargi (HBO)
Westworld (HBO)

Izcila viesu aktrise komēdiju sērijā

Andžela Baseta, Melnās dāmas skiču šovs (HBO)
Bette Midler, Politiķis (Netflix)
Maija Rūdolfs, Laba vieta (NBC)
Maija Rūdolfs, Sestdienas vakara tiešraide (NBC) - UZVARĒTĀJS
Wanda Sykes, Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video)
Phoebe Waller-Bridge, Sestdienas vakara tiešraide (NBC)

Izcila nestrukturētas realitātes programma

Eimija Šūmera mācās gatavot: pusdienu pārtraukums un makaronu nakts (Pārtikas tīkls)
Uzmundrināt (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Kevins Hārts: Nevajag to uzminēt (Netflix)
RuPaul dragreiss: nepiespiests (VH1)
Bija šeit (HBO)

Izcila bērnu programma

Džima Hensona Tumšais kristāls: pretošanās laikmets (Netflix) - UZVARĒTĀJS, kaklasaite
Zvaigžņu karu pretestība (Disneja kanāls)
Mēs esam sapnis: Ouklendas bērni MLK Oratoriskais festivāls (HBO) - UZVARĒTĀJS, kaklasaite

Izcila reklāma

Atlekšana - Apple AirPods
Pirms Alexa - Amazon
Murkšķa diena - Jeep (Fiat Chrysler Automobiles | FCA)
Izskats - P&G
Skolas pamatinformācija-Sandy Hook Solījums-UZVARĒTĀJS

Izcila kinematogrāfija vienas kameras sērijai (viena stunda)

Kronis (Netflix)
Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video) - UZVARĒTĀJS
Mindhunter (Netflix)
Ozark (Netflix)
Pasakas no cilpas (Amazon Prime Video)
Westworld (HBO)

Izcila režija dažādiem speciāliem

Deivs Čapelle: Sticks & Stones (Netflix) - UZVARĒTĀJS
62. Grammy balvas (CBS)
Tiešraide studijas auditorijas priekšā: viss ģimenē un labie laiki (ABC)
Super Bowl LIV puslaika šovs galvenajās lomās Dženifera Lopesa un Šakira (FOX)
73. ikgadējā Tonija balva (CBS)

Izcila vienas kameras attēlu rediģēšana komēdiju sērijai

Ierobežojiet savu entuziasmu (HBO)
Nedrošs (HBO) - UZVARĒTĀJS
Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video)
Šita līcis (Pop TV)
Šita līcis (Pop TV)
Ko mēs darām ēnās (FX tīkli)

Izcils viesu aktieris drāmas seriālā

Džeisons Betmens, Ārējais (HBO)
Džeimss Kromvels, pēctecība (HBO)
Džankarlo Esposito, Mandalorietis (Disney +)
Rons Kefass Džonss, Tie esam mēs (NBC) - UZVARĒTĀJS
Endrjū Skots, Melns spogulis (Netflix)
Mārtiņš Šorts, Rīta šovs (Apple TV+)

Izcila rakstīšana dažādiem speciāliem

Deivs Čapelle: Sticks & Stones (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Hanna Gadsbija: Duglass (Netflix)
Džons Mulanijs un The Sack Lunch Bunch (Netflix)
Patons Osvalts: Es mīlu visu (Netflix)
Sets Meijers: Vestibila mazulis (Netflix)

Izcils apgaismojuma dizains un virziens dažādām sērijām

Amerikā ir talants (NBC)
Džimijs Kimmels tiešraidē! (ABC)
Sestdienas vakara tiešraide (NBC) - UZVARĒTĀJS
Tātad jūs domājat, ka varat dejot (Lapsa)
Balss (NBC)

Izcils ražošanas dizains stāstījuma periodam vai fantāzijas sērijai (viena stunda vai vairāk)

Kronis (Netflix) - UZVARĒTĀJS
Holivuda (Netflix)
Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video)
Sargi (HBO)
Westworld (HBO)

Izcila skaņas sajaukšana komēdijas vai drāmas sērijai (viena stunda)

Labāk piezvani Saulam (AMC)
Ozark (Netflix)
Brīnišķīgā Maiseles kundze (Amazon Prime Video) -UZVARĒTĀJS
Zvaigžņu ceļš: Pikards (CBS pilna piekļuve)
Svešas lietas (Netflix)
Westworld (HBO)

Izcila triku koordinācija drāmai, ierobežotai sērijai vai filmai

Melnais saraksts (NBC)
Mandalorietis (Disney+) - UZVARĒTĀJS
Iesācējs (ABC)
Svešas lietas (Netflix)
S.W.A.T. (CBS)

Izcila televīzijas filma

Amerikāņu dēls (Netflix)
Slikta izglītība (HBO) - UZVARĒTĀJS
Dollijas Partonas sirds stīgas: šie vecie kauli (Netflix)
El Camino: slikta filma (Netflix)
Nesalaužams Kimmijs Šmits: Kimmijs pret godājamo (Netflix)

Izcils lineārās programmas interaktīvs paplašinājums

Robota kungs (ASV tīkls) - UZVARĒTĀJS
Svešas lietas (Netflix)
Westworld (HBO)

Izcila viesu aktrise drāmas sērijā

Aleksis Bledels, Kalpones pasaka (Augšup)
Laverne Koks, Oranžs ir jaunais melnais (Netflix)
Cherry Jones, Mantošana (HBO) - UZVARĒTĀJS
Phylicia Rashad, Tie esam mēs (NBC)
Cicely Tyson, Kā atbrīvoties no slepkavības (ABC)
Harieta Valtera, Mantošana (HBO)

Izcilas dokumentālās vai fantastikas sērijas

Amerikāņu meistari (PBS)
Hilarija (Augšup)
Pēdējā deja (ESPN) - UZVARĒTĀJS
McMillion $ (HBO)
Tīģera karalis: slepkavība, haoss un ārprāts (Netflix)